«Верес» під дощем здолав «Кудрівку»

Забивши два швидкі м'ячі у кожному з таймів, рівненський Верес навіть у чисельній меншості здолав Кудрівку і здобув другу поспіль перемогу у чемпіонаті. Верес - Кудрівка - 2:0 (1:0).

2 хв. читання

Матч Вереса та Кудрівки на Авангарді тривав під акомпонемент рясного осіннього дощу. Тож обом командам довелося протистояти ще й погоді.

Рівняни на правах господарів одразу заявили про власні претензії на три очки. Владислав Шарай попри височенний стрибок не зумів замкнути крос з лівого флангу від Дениса Ндукве. Втім, вже за три хвилини ідентична комбінації з іншими дійовими особами принесла успіх червоно-чорним.

Максим Сміян віддав наліво на Веслі, бразилець підняв голову і виконав зрячу передачу на лінію воротарського майданчика, де Віталій Бойко випередив Максима Мельничука і ударом головою розстріляв ворота Кудрівки.

Ближче до середини тайму Денис Ндукве підставляв ногу під простріл Веслі зліва – неточно. А ще за мить м’яч, здалося, влучив у руку гравцю Кудрівки у штрафному майданчику гостей. Втім, арбітри вирішили проігнорувати цей епізод.

На старті другого тайму попри спроби гостей додати в інтенсивності – знову краще виглядав Верес. Веслі Помба протягнув мʼяча центром поля і віддав під удар у вільну зону Владиславу Шараю – той метрів з одинадцяти пробив вище воріт!

А потім стався другий гол. Після подачі Гіоргі Куції з правого флангу голкіпер Кудрівки Антон Яшков невдало зіграв на виході. А Максим Сміян вдало зіграв на підборі, метрів з двадцяти шикарним ударом увігнавши м’яча у сітку – 2:0!

Інтриги грі додав Денис Ндукве. На чужій половині поля він повівся на провокацію Івана Лосенка і зіграв не по-спортивному. За це отримав пряму червону картку і більш, ніж на пів години залишив рівнян у чисельній меншості.

Втім, навіть після цього гості не зуміли створити багато моментів біля воріт господарів. Олексій Гусєв ударом головою замикав дальню стійку після розіграшу кутового – невлучно. А перед фінальним свистком Андрій Сторчоус зумів ефектно пробити з розвороту – цього разу рівнян врятував Валентин Горох.

З-поміж іншого, варто відзначити дебют за Верес гравця молодіжної збірної Сергія Корнійчука. І повернення на поле Самуеля Нонго, який в офіційному матчі зіграв вперше з грудня минулого року.

Друга поспіль перемога Вереса у чемпіонаті УПЛ. 

інформаційна служба Вереса.

Поділитися цією статтею