«Верес» програв луганській «Зорі»

1430 1

З рахунком 0:1 закінчився нинішній матч рівненського «Вереса» та луганської «Зорі» на стадіоні «Арена Львів».

Грали футболісти під снігопадом. Приблизно з 15-ї хвилини ініціатива перейшла до гостей.

Ближче до перерви рівняни повернули собі ігрову перевагу. Але другий тайм для «Вереса» розпочався невдало. На 48-й хвилині Громов не влучив із забійної позиції. А вже на 50-й хвилині він заробив пенальті.

Приймак, для якого це був дебют за «Верес» в основному складі, порушив правила в штрафному майданчику. Іурі пробив з точки без шансів для Бандури – 0:1.

Після цього «Верес» намагався відігратися, але «Зоря» досить впевнено захищалася, проводячи контратаки, повідомляє інформаційна служба НК «Верес».

Наразі «Верес» у турнірній таблиці української прем’єр-ліги перебуває на шостій позиції, відстаючи на очко від «Іллічівця».