«Верес» програв угорцям

1065 0

Скориставшись міжнародною паузою у чемпіонаті VBet ліги, рівненський Верес зіграв контрольний матч проти лідера чемпіонату Угорщини - Кішварди. Кішварда - Верес - 2:1 (2:0)

Футболісти Кішварди, на правах господарів поля, активніше розпочали матч і забили швидкий гол. Після передачі з лівого краю атаки і удару - м'яч від поперечини влетів у ворота Артема Кичака - 1:0.

Шанс відігратися рівняни втратили у середині тайму. Михайло Сергійчук заробив небезпечний штрафний удар перед воротами суперника. Рівняни розіграли стандарт. Але голкіпер Кішварди парирував удар.

Натомість, наша команда пропустила вдруге. Верес помилився під час гри в обороні. Нападник угорців перехопив невдалу скидку нашого захисника голкіперу і забив - 2:0.

Після перерви червоно-чорні один гол відквитали. Угорці сфолили проти Ігоря Солдата у власному штрафному майданчику. А Віталій Тимофієнко розвів м'яч і голкіпера по різних кутах воріт - 2:1!

Одразу після гри наша команда вирушила назад до Ужгорода. Завтра там рівняни зіграють ще один спаринг - проти молодіжної команди Минаю. Початок матчу о 14:00.