![«Верес» та «Минай» розсудить арбітр із Хмельницького](/img/650/veres-ta-minay-rozsudit-arbitr-iz-khmelnitskoho_20230421_9616.jpeg)
Матч двадцять другого туру чемпіонату VBET-ліги Верес - Минай обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі із сорокашестирічним Євгеном Арановським із Хмельницького.
Йому допомагатимуть асистенти: Дмитро Оганесян (Донецька область) та Олександр Дашко (Київська область). Четвертий арбітр: Володимир Новохатній (Черкаси). Спостерігач арбітражу: Орест Шмигельський (Львів). Делегат УАФ: Степан Понайда (Львів).
Матч Верес - Минай відбудеться 22-го квітня на стадіоні Авангард в Рівному і розпочнеться о 15:00.