«Верес» у грудні запрошує на збори усіх акціонерів

685 0

Ми у соцмережах:

«Верес» у грудні запрошує на збори усіх акціонерів

На збори запрошують усіх 370 акціонерів, які придбали акції клубу на біржі ПФТС.

Захід відбудеться 3-го грудня у міському будинку культури Рівного, що на вул. Соборній, 3Д. Початок заплановано на 16.00.

Головне питання, яке розглядатимуть на перших загальних зборах – обрання нової наглядової ради РНК Верес. Також на заході обговорюватимуть попередні підсумки роботи клубу у 2021 році і стратегія розвитку на 2022-2024 роки.

До складу нової наглядової ради увійдуть 7 осіб. Вони представлятимуть інтереси нових акціонерів, визначатимуть основні пріоритети в діяльності і контролюватимуть роботу менеджменту.

- Це історична подія в українському футболі. Вперше в одному місці зберуться понад 300 співвласників РНК Верес, щоб сформувати колегіальний орган управління і взяти відповідальність на себе за майбутнє клубу. Це і є та народність, до якої ми так довго йшли, долаючи усі бар’єри. Відтепер наші акціонери матимуть реальні інструменти управління футбольним клубом, – зазначив президент РНК Верес Іван Надєїн.

Президент клубу пропонуватиме, щоб до складу наглядової ради обов’язково увійшов представник вболівальників, які придбали по одній або декілька акцій. Для цього буде проведене додаткове опитування, щоб самі вболівальники-акціонери визначили свого кандидата на членство у новій наглядовій раді.

- Незалежно від того, чи придбала людина акцій на 100 грн., або на 10 тис. грн. - у кожного має бути власний голос у наглядовій раді,наголосив Іван Надєїн.

Про процедуру опитування серед вболівальників-акціонерів буде повідомлено незабаром.

Прохання до акціонерів зареєструватися для участі у перших загальних зборах.

Посилання для реєстрації тут .

Увага: у зв'язку з дією епідобмежень для "червоної" зони карантину на Рівненщині, для участі у зборах потрібно буде пред’явити COVID-сертифікат, або негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (зроблений не пізніше, ніж за 72 години до початку заходу). 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також