![«Верес U19» домашні матчі нового сезону гратиме у Млинові](/img/650/veres-u19-domashni-matchi-novoho-sezonu-hratime-u-_20220701_9079.jpeg)
Команда Верес U19 домашні матчі чемпіонату УПЛ у новому сезоні проводитиме на стадіоні Колос у Млинові
Таке рішення підтримали члени наглядової ради народного клубу Верес.
- Зараз у складі команди U19 близько двадцяти футболістів. Тренувальний процес проходить на полі НУВГП. Триває селекційна робота. Зараз робитимемо акцент на пошук місцевих талантів, - сказав віцепрезидент народного клубу Верес Мирон Чернецький.