«Верес» U19 переміг «Львів»

798 0

Команда Олега Шандрука перемогла Львів U19 у контрольному матчі - 2:1. Поєдинок відбувся на стадіоні НУВГП у Рівному.

Ще до перерви господарі забили двічі. І обидва рази успіх червоно-чорним принесли точні удари з-за меж штрафного майданчика. Голи у складі рівнян забили Петров та Вадовський.

Нагадаємо, раніше Верес U19 обіграв Поділля U17 із Хмельницького - 2:1, РОКО з Городка - 3:1, Ковель-Волинь - 2:0 та поступився ковельському Тайму - 2:4 і Славії з Великої Омеляни - 2:3.

Тренер команди Верес U19 Олег Шандрук поділився враженнями від гри підопічних:

- Загалом від гри тільки позитивні емоції. Перший тайм сподобався більше, ніж другий. Рух команди, динаміка, передачі, високий пресинг і, як підсумок, два забиті голи.

Відверто кажучи, ми поки не готові стабільно грати усі дев‘яносто хвилин. Тому другий тайм пройшов на нижчих оборотах. Це пов’язано із втомою хлопців, оскільки продовжуємо тренування двічі на день. Плюс є гравці, які виходили на заміни. Їх адаптація в команді триває, тому малюнок гри трохи змінився.