«Верес» U19 здобув першу у сезоні перемогу!

780 0

Верес U19 здобув першу у сезоні перемогу. В гостях рівняни сьогодні обіграли Минай. Минай U19 - Верес U19 - 1:3 (1:1).

Вперед у рахунку рівняни вийшли на 15-й хвилині гри. Голкіпер господарів Владислав Савченко, граючи на виході, влучив кулаком у голову Олександру Савчуку. Пенальті чітко реалізував Дмитро Шух.

На 30-й хвилині минайці відігралися завдяки автоголу рівнян. Олександр Савчук зрізав м‘яча у власні ворота після передачі суперників з лівого краю.

По перерві Верес більше атакував. Але реалізувати перевагу рівняни зуміли лише в заключній третині матчу. І знову з пенальті. Цього раху господарі порушили правила проти Максима Вадовського. А Дмитро Шух знову пробив ідеально.

Крапку у матчі поставив Михайло Протасевич, який у високому стрибку ударом головою замкнув подачу від кутового прапорця!

Перша перемога юнацької команди народного клубу у сезоні.