![«Верес» U19 зіграє з «Металістом 1925» у Млинові](/img/650/veres-u19-zihrae-z-metalistom-1925-u-mlinovi_20230511_9779.jpeg)
Найближчої суботи, 13-го травня, юнацькі команди рівненського Вереса та харківського Металіста 1925 зустрінуться у матчі двадцять шостого туру чемпіонату VBET-ліги U19.
Цей поєдинок відбудеться на стадіоні Колос у Млинові і розпочнеться о 14:00. Пряма трансляція - на Veres TV.
Нагадаємо, у турнірній таблиці юнацького чемпіонату VBET-ліги Верес випереджає харків‘ян на 4 очки. Рівняни - девʼяті (29 очок), Металіст 1925 - одинадцятий (25 очок).