"Верес" відмовився від роялті на користь лікування вболівальника

1169 0

Ми у соцмережах:

на фото - Володимир Білоус

Керівництво народного клубу "Верес" підтримало ідею своїх вболівальників і відмовилося від коштів, які повинні були надійти за використання клубної емблеми. Гроші фанати перерахували своєму товаришу для лікування тяжкої хвороби.

Як зауважують вболівальники, сплата так званого роялті за використання символіки "Вереса" це їх власне свідоме рішення.

- Ми вирішили перераховувати клубу роялті за використання емблеми НК "Верес" - 10% від внеску за розу. Подібна практика існує в багатьох фанатських об'єднаннях і ФК світу. Зауважимо, що менеджмент "Вереса" не зобов'язував нас щодо роялті - це суто наше рішення, спрямоване на підтримку нашого футбольного клубу, - йдеться у пості на сторінці спільноти LuckyFans у Фейсбуці.

У "Вересі" кажуть, що без вагань підтримали пропозицію вболівальників - клуб завжди підтримував соціальні проекти, допомагав вболівальникам, що опинялися у скрутних ситуаціях.

- Ми завжди давали можливість активним вболівальницьким спільнотам використовувати емблему для виготовлення шарфів, адже для клубу "Верес" - це всі ми. І футболісти, і керівництво, і тренери, і ультрас, і вболівальники - ми всі велика "червоно-чорна сім'я". НК "Верес" уже реалізував багато соціальних проектів - ми збирали книжки й іграшки для інтернатів, збирали кошти для лікування, їздили з волонтерською місією на схід України у зону АТО і т.д І ми з радістю будемо й надалі підтримувати ідеї вболівальників, - говорить віце-президент Народного Клубу, керівник інформаційної служби Олексій Кривошеєв.

Допомогти коштами Володимиру Вікторовичу Білоусу з лікуванням онкохвороби можна переказом коштів на його картку 4149 4991 0473 9980.
 
Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також