«Верес» встояв

1226 0

Ким є нинішній «Верес» у другій лізі і на що від нього варто сподіватися? Відповіді на ці запитання мав дати суботній поєдинок у Чернівцях, де суперником рівнян був лідер групи А «Буковина». У першому таймі статус лідера чернівецька команда втілила у територіальну перевагу. Господарі створювали моменти, а наш голкіпер Антон Ситников їх ліквідовував. Другий тайм теж розпочався зі штурму «Буковини». «Верес» встояв і почав огризатися, проводячи небезпечні контратаки. В одному з епізодів наш нападник мав виходити один на один, але суддя побачив порушення з боку буковинців, яке було у центрі поля. Жовта картка порушнику нас мало втішила. Інший суперечливий момент трапився вже біля наших воріт, коли м’яч зрекошетив у руку захиснику рівнян. Арбітр, на наше щастя, свистіти не став. Вже у доданий час капітан «Вереса» Денис Синчук міг подарувати своїй команді три очки, але зі зручної позиції не пробив голкіпера господарів. Отож — 0:0, виїзна нічия на полі лідера, яка засвідчила, що нинішній «Верес» принаймні не слабший за «Буковину». Наступний матч рівняни проведуть 18 жовтня у Львові проти «Карпат-2».