«Верес» з Костополя вже у вищій лізі

943 0

Команда Костопільського спортліцею «Верес-КОЛІФКС» за очками, набраними у минулому сезоні, здобула право виступати у вищій лізі юнацького чемпіонату України. Рахували суму набраних очок 17-річними та 15-річними юнаками. У підсумку костопільчани серед усіх клубів першої ліги показали другий результат.

Верес-Костопіль Особливо вдало виступила команда U-17 (тренери — Володимир Кобець та Дмитро Улянчук), яка не лише виграла свою підгрупу, але й пройшла раунд плей-офф. Тепер на 17-річних футболістів «Верес-КОЛІФКС» найближчих вихідних у Сумах очікує фінальний турнір. У суботу у півфіналі костопільчани зіграють з командою «Чайка» (Вишгород). В іншій парі зустрінуться «Мрія» (Куп'янськ) та «Гірник» (Кривий Ріг). Переможці у неділю розіграють «золото», а переможені проведуть гру за «бронзу». — У своїй групі ми відіграли досить впевнено, — розповів тренер Володимир Кобець. — Перше місце посіли за чотири тури до завершення, на 8 очок випередивши у підсумку команду з Хмельницького. При цьому наша команда продемонструвала чудову різницю м'ячів — 59:8. Далі були стикові матчі проти переможця іншої групи — івано-франківського «Прикарпаття». Завдяки голам Валерія Нікітчука та Василя Єрмоліна ми двічі перемогли з рахунком — 1:0. У фіналі боротимемося лише за перемогу, хоча потрапити до четвірки найкращих з 80 команд — це теж успіх. Інша команда «Верес-КОЛІФКС» (U-15) у своїй підгрупі посіла друге місце. В одній групі з костопільчанами участь у чемпіонаті також брали команди ДЮСШ «Верес» (Рівне) та березнівського спортліцею.