«Верес» з Ямайки

1442 0

У стартовій грі весняної частини чемпіонату України серед команд другої ліги (група А) нашвидкуруч зібраний рівненський «Верес» нічого не зміг протиставити муніципальному футбольному клубу «Миколаїв». Господарі у першому таймі забили два голи, а у другому ще три. У підсумку, як у пісні — «Аргентина — Ямайка — 5:0». Доволі символічно, що два з п’яти голів у наші ворота провів екс-гравець «Вереса» Юрій Скороход.

У стартовій грі весняної частини чемпіонату України серед команд другої ліги (група А) нашвидкуруч зібраний рівненський «Верес» нічого не зміг протиставити муніципальному футбольному клубу «Миколаїв». Господарі у першому таймі забили два голи, а у другому ще три. У підсумку, як у пісні — «Аргентина — Ямайка — 5:0». Доволі символічно, що два з п’яти голів у наші ворота провів екс-гравець «Вереса» Юрій Скороход. На цьому етапі поразка 0:5 навіть радує. По-перше, вона краща за технічну поразку (-:+), а така ймовірність була. Тобто «Верес» все ж доїхав до неблизького Миколаєва, і це вже позитив — далі буде легше. А по-друге, ця невдача довела, що в українському професійному футболі (не знаю, як у ямайському) перемагає той, хто тренується і отримує за свою роботу гроші. Нагадаємо, що докупи гравців рівненського клубу вдалося зібрати лише минулого тижня. Усі вони якось-десь готувалися, але разом перед стартом встигли провести лише кілька тренувань, про товариські матчі навіть мова не йде. При цьому грати футболісти погодилися без грошей. Головне нині завдання — протриматись, поки президент клубу шукає джерела фінансування. Наступний матч «Верес» проведе у суботу. До нього в гості завітає ще один фаворит групи А іллічівський «Бастіон».