«Верес» залишається львівським

2205 0

Ми у соцмережах:

«Верес» залишається львівським

Голова обласної футбольної федерації Олексій Хахльов ощасливив цими днями уболівальників Рівного повідомленням про те, що команда ТОВ «Верес-Рівне» (не «Верес») отримала право грати у другій лізі.

Не будемо повертатися до торішніх обіцянок Хахльова вивести «Верес» до єврокубків чи ще більш свіжих клятв часів цієї цієї весни назавжди залишити «Верес» у Рівному. Натомість спробуємо перекласти останнє повідомлення керівника обласної федерації на нормальну мову.

Отож, маємо ТОВ «Верес-Рівне». Із властивою для нього скромністю Олексій Хахльов не став повідомляти, хто саме і на яких умовах входить до згаданого ТОВ (товариства з обмеженою відповідальністю). Не треба бути Вольфом Мессінгом аби здогадатися, що до згаданого ТОВ входить з одного боку «громадська спілка «Верес» на чолі із Хахльовим, а з іншого – власник футбольної команди ФК «Львів», яка тепер гратиме під новою назвою «Верес-Рівне». Як цей власник іменується у документах і хто є «зіц-прєдсєдатєлєм» ТОВ не має наразі жодного значення. Значення має інше.

У «громадської спілки» немає за душею нічого окрім документів, печатки та ентузіазму Хахльова. У власника львівської команди є все інше – футбольна команда із витратами на проживання, харчування, оренду полів для матчів та тренувань, переїзди та зарплатню футболістам і тренерам. Навіщо тоді цьому власнику «громадська спілка»?

На сьогодні це обєднання разом із впливом Хахльова у футбольній федерації України дало змогу передати (подарувати, продати чи ще що) команді вищої ліги «Верес» назву «Львів» і навпаки – передати команді «Львів» назву «Верес», точніше «Верес-Рівне». Колишній «Львів» як жив у Львові так і житиме. До Рівненської області команда приїжджатиме лише на календарні матчі. У Рівному як не було нічого, окрім руїн стадіону, так і не буде. Чи винний у цьому Олексій Хахльов? Як не мене, зовсім не винний. Він зробив усе, що зміг – відродив «Верес». Далі потрібні були гроші на команду. які він знайшов у Львові. За це довелося згодом «подарувати» команду Богдану Копитку. А що, були інші варіанти? У Рівному хтось будував стадіон, тренувальну базу чи готель для команди? Чи може хтось мав кошти аби це все оплачувати?

Тепер маємо другу серію того самого балету, пардон, «Вересу». З точки зору права Хахльов нічого не порушив. Три роки тому група людей на стадіоні (яких ніхто не рахував і не реєстрував) обрала Олексія керівником «громадської спілки «Верес». І він з того часу має повне право робити все, що заманеться. Обєднуватись хоч із Львовом, хоч із Тель-Авівом, утворюючи хоч ТОВи, хоч асоціації, хоч конгломерати. На сьогодні він прокручує ще одну свою оборудку. Завдяки ній група рівнян, яким все одно за кого уболівати, може продовжувати весело проводити час перед телевізором чи на стадіонах різних міст. Плюс Рівне хоч яким чином повернулося на футбольну карту України. Хіба цього мало?

Що зробили у Рівному для футболу усі керівники разом узяті? Нічого. Добре, хоч дали землю в центрі міста під штучне футбольне поле, яке Хахльов вже четвертий рік везе із Федерації футболу України. Звісно, Хахльов проситиме із бюджету міста Рівного грошей на свій новий проект. Думаю, депутати грошей не дадуть. І у підсумку всім буде добре. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також