![«Верес» зіграє з «Карпатами»](/img/650/veres-zihrae-z-karpatami_20211115_3093.jpg)
Користуючись міжнародною паузою у чемпіонаті України, рівненський Верес зіграє товариський поєдинок. Найближчого вівторка, 16-го листопада команда Юрія Вірта поміряється силами із клубом Другої ліги ПФЛ Карпати Галич.
Гра пройде у Луцьку. Орієнтовний час початку - 13:00. Наразі тривають перемовини, на якому саме стадіоні зіграють команди.
Зазначимо, зараз Карпати Галич посідають восьму сходинку у Групі А Другої ліги.
Нагадаємо, найближчий офіційний матч VBet ліги Верес проведе 22-го листопада проти Металіста 1925. Гра пройде на стадіоні Авангард у Луцьку. Початок о 19:30. Квитки на матч - вже у продажу.
Придбати їх традиційно можна онлайн за посиланням на сайті kasa.in.ua.