Верес знову гратиме на Авангарді

1097 0

Ми у соцмережах:

Верес знову гратиме на Авангарді

Рада оборони області у відповідь на звернення народного клубу прийняла рішення дозволити Вересу проводити домашні поєдинки чемпіонату Української Прем’єр-ліги на стадіоні Авангард у Рівному! Про це повідомив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Необхідні умови для проведення матчів: розроблений та затверджений план дій у разі ймовірної загрози та відсутність глядачів на трибунах.

Президент народного клубу Верес Іван Надєїн поділився з інформаційною службою думками з приводу імовірності повернення команди на стадіон Авангард у Рівному.

- Насправді це історичний крок! Оскільки Верес у найвищому дивізіоні чемпіонату України у Рівному не грав більш як 25 років. Відповідно до протоколу проведення змагань, рішення про проведення матчів приймають саме за військові адмістрації. Зараз працюємо над тим, аби ініціювати комісію від УАФ, яка вже внесе Авангард до переліку стадіонів, що можуть приймати матчі УПЛ. Тобто, наступний крок - це рішення профільної комісії від УАФ.

- Які емоції ця новина викликала особисто у Вас?

- Три роки тому, коли я став президентом клубу, основна наша задача була повернути Верес у Рівне. Тому емоції - виключно позитивні. Наразі ми ще на один крок стали ближчими до цієї мети і сподіваюсь що це таки станеться.

- Всі ми знаємо рівненських вболівальників. Вони постійно палко підтримують команду. Новий чемпіонат пройде без глядачів. Чи позначиться відсутність дванадцятого гравця на трибунах на моральних якостях команди?

- Чомусь я впевнений, що ми цю підтримку точно будемо відчувати. Не знаю наскільки безпосередньо це буде відбуватись, але знаючи наших вболівальників - я впевнений, що без підтримки вони команду не залишать. На жаль через війну, відповідно до протоколів безпеки, буде дуже складно організувати евакуацію глядачів під час повітряних тривог. Тому рішення проводити матчі без глядачів - об’єктивне. Але в тому, що ми точно відчуватимемо підтримку вболівальників - я не сумніваюсь. Вони точно щось вигадають.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також