«Верес» знову в білій смузі

1366 0

Після трьох поразок та нічиєї знову почав перемагати рівненський «Верес». Причому перемагати не лише на виїзді, але й вдома. Першу після чорної смуги перемогу рівняни здобули у селі Щасливе, що під Києвом, над командою «Княжа-2». Гра розгорталася доволі драматично. Спочатку наш захисник Олександр Гергелюк відправив м’яч у свої ворота. Втім, згодом Олександр Любар рахунок зрівняв. Вирвав перемогу «Верес» вже у доданий арбітром час, причому переможний гол забив все той же Гергелюк — 1:2.

Після трьох поразок та нічиєї знову почав перемагати рівненський «Верес». Причому перемагати не лише на виїзді, але й вдома. Першу після чорної смуги перемогу рівняни здобули у селі Щасливе, що під Києвом, над командою «Княжа-2». Гра розгорталася доволі драматично. Спочатку наш захисник Олександр Гергелюк відправив м’яч у свої ворота. Втім, згодом Олександр Любар рахунок зрівняв. Вирвав перемогу «Верес» вже у доданий арбітром час, причому переможний гол забив все той же Гергелюк — 1:2. Непростою була і домашня перемога рівнян над львівськими «Карпатами-2». Насамперед це стосувалося погодних умов, за яких м’яч фактично не відстрибував від газону. Вийшов вперед «Верес» на 24-й хвилині, коли Юрій Козлюк скористався помилкою львівського захисника. Відігратися гості могли на 70-й хвилині, коли рівняни вже вкотре заробили пенальті. На щастя, цього разу наш страж воріт Василь Козіброда був на висоті. Наступний матч «Верес» проведе 28 вересня в Іллічівську проти команди зі страшною назвою «Бастіон».