Від тюрми — до кебабу у Рівному

5400 0

Ми у соцмережах:

Від тюрми — до кебабу у Рівному

Турецький кебаб, він же — шаурма, невпинно заповнює ринок швидкого вуличного харчування, перемагаючи як місцевих виробників, так і всесвітньо відомі мережі фастфудів. Тому не дивно, що згаданий кебаб віднедавна зваблює смачним запахом мешканців та гостей Рівного у центрі міста — між музично-драматичним театром та міським судом, нагадуючи, окрім іншого, про плинність усього сущого. Про те ж саме свідчить і особа власника закладу Віктора Кір’яха, уродженця села Катеринівка Сарненського району, де розташована добре відома певній категорії громадян колонія суворого режиму. Катеринівська тюрма багато десятиліть давала роботу місцевим жителям, аж поки шлях від тюрми не простягнувся до центральної площі обласного центру.

Що цікаво, місцева влада в особі заступника міського голови Віталія Германа поняття не має, як територія у центрі Рівного, де за усіма планами мала бути клумба, стала власністю уродженця Катеринівки, який, у свою чергу, віддав це без перебільшення золоте місце продавцям кебабів. Виходить, що таки є певний зв’язок між міською владою, кебабом і тюрмою.

Віталій Герман, заступник міського голови:

— Я ще тоді не працював на своїй посаді, тому конкретно по цій ситуації дати відповіді не можу. Проте зазвичай, якщо є проєкт будівництва підземного переходу, то ним передбачено і такі надбудови. Якщо не передбачено, то пізніше може бути внесено зміни до проєкту замовником будівництва, роль якого на той час виконувало управління капітального будівництва. На підставі інвестиційної угоди, укладеної між УКБ та інвестором, пізніше, коли будівельні роботи будуть виконані, буде оформлено право власності на надбудову.

Говорити з журналістом «РВ» персонал ресторану відмовився з огляду на велику завантаженість. Нам вдалося з’ясувати, що приміщення, загальна площа якого становить 57,6 м², належить Віктору Кір’яху, який є засновником та бенефіціаром двох фірм у Рівному — ТОВ «Статус — 2019» та ТОВ «Феміда-2018». Обидві компанії займаються нерухомістю: купівлею-продажем та здачею в оренду. А ще він очолює ОСББ «Августин» будинку №36 на вулиці Яворницького. Віктор Кір’ях підтвердив, що здає приміщення на Соборній, 61-А в оренду. Яким чином він його легалізував чи просто викупив у власника, якому вдалося легалізувати двоповерхову надбудову над підземним переходом, пояснити він відмовився. Сказав, що його юрист обов’язково зв’яжеться з журналістом «РВ» і відповість на всі запитання.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також