Відбігала за всю Україну

1212 0

Рівнянка Наталія Прищепа (на фото) стала єдиною світлою плямою у виступі збірної України з легкої атлетики на чемпіонаті Європи в Амстердамі. 21-річна вихованка Андрія Попеляєва єдина з усієї нашої команди змогла вибороти медаль, причому золоту.

До цього Наталія Прищепа вже здобувала європейське «золото», щоправда, серед юніорів на дистанції 1500 м. Наставник спортсменки вірить, що цю чудову форму, з якою його підопічна підійшла до чемпіонату Європи, вдасться втримати і навіть розвинути до серпня, коли стартують Олімпійські ігри. Спорт 01 — Ми чекали на результат і на 1500, і на 800 м, хотіли спочатку побачити, де буде більш реально виграти, — розповів читачам «РВ» тренер Андрій Попеляєв. - У перший змагальний день Наталя пробігла у попередніх забігах на 800 м. Дивимося, ніби непогано. У півфіналі лише утвердилися в своїй думці, тому від дистанції 1500 м вирішили відмовитися, хоча і там були шанси. — З яким настроєм готуєтеся до Ріо? — Напевно, теж будемо робити акцент на 800 м, адже нині у Наталі гарний емоційний настрій саме на цю дистанцію. Після чемпіонату Європи до Рівного навіть заїжджати не будемо, вирушимо на два тижні готуватися в гори. Плануємо відновитися, підтримати та розвинути нинішню форму до Ріо.

Спорт 02
— Коли ж тоді вболівальники зможуть привітати вас та Наталю з перемогою на чемпіонаті Європи? — До Рівного приїдемо орієнтовно 1 серпня. Крім Наталії Прищепи, в Амстердамі змагалися ще три представниці Рівненщини. Найближчою до нагород була Ольга Земляк в естафеті 4х400 м. Долю 3-6 місць вирішували соті секунди, зрештою, українки стали шостими. У напівмарафоні Катерина Карманенко та Світлана Станко фінішували, відповідно, 61-ю та 72-ю.