Віддай руку! Жінка ледве врятувалася від мавпи в зоопарку

1573 0

Ми у соцмережах:

Віддай руку! Жінка ледве врятувалася від мавпи в зоопарку

Минулого тижня у Рівненському зоопарку мало не постраждала одна з відвідувачок, яка простягла руку з їжею до вольєра з павіанами-анубісами. В якийсь момент її рука опинилася у небезпечній близькості до грат. А вже в наступну мить спритна мавпа ухопила рукав кофтини і щосили потягнула її на себе. Крик, недовга боротьба і, на щастя, руку та рукав власниці вдалося повернути. Курйозний момент потрапив на відео очевидців, які згодом виклали його у соцмережі.

Мавпа, звісно, не винна. А от що робити з такими відвідувачами, які вперто нехтують правилами безпеки? Попри те, що у зоопарку неодноразово попереджають: руки до тварин не простягати!

Олег Павлюк, директор Рівненського зоопарку:

— Бачив цей ролик. І навіть не знаю, що тут коментувати. Іноді людина поводиться гірше, ніж тварина в клітці. Якщо перед очима є дві таблички з попередженнями: не годувати і не простягати руки, бо це небезпечно… Відвідувачі бувають різні. Колись у нас був такий випадок, що до мене прийшла скаржитися жінка: «Ваша коза поїла мені спідницю, ви маєте мені відшкодувати її вартість!». Невже моя коза ходила по зоопарку і їла вашу спідницю чи це хтось був у вольєрі в кози? А минулого року двоє чоловіків причепилися до кози, підіймали її за роги. Не знаю, чим та історія закінчилася — ми тоді викликали поліцію, подали заяву щодо жорстокого поводження з тваринами.

 

 

Але тішить, що тепер такі випадки трапляються рідко. Якщо раніше це було системно і дуже дратувало, ми не розуміли — чи ставити два ряди якихось грат від людей, то останнім часом все ж якась культура у відвідувачів з’явилася, люди стали вихованішими. Є відчуття, що ходять в зоопарк за враженнями, а не за негативом. І це добре.

Наразі шукаємо на роботу відповідальних людей, які щиро люблять тварин. Є постійна потреба в робітниках з догляду. Нам потрібен працівник, який не боїться тварин та вміє контролювати емоції в різних непередбачуваних ситуаціях при роботі з ними. Офіційне працевлаштування, вчасна оплата праці, п’ятиденний робочий тиждень з 8.00 до 17.00, забезпечуємо робочим одягом та засобами. У нас гарний колектив і прекрасний директор.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також