Відень, Торунь, Дніпропетровськ — географія змагань рівненських марафонців

1859 0

Троє рівненських марафонців минулого тижня брали участь у різноманітних представницьких стартах. 19-річний Сергій Ющишин на Великдень змагався у Дніпропетровську, де проходив чемпіонат України з бігу по шосе на 20 км. Разом змагалися дорослі, молодь та юніори. У загальному заліку Сергій посів 16 місце, а от серед молоді він був третім. Для Ющишина — це перший старт у цій віковій групі, до цього двічі поспіль він вигравав аналогічні змагання серед юніорів. Про рівень змагань свідчить той факт, що їх переможець встановив новий рекорд України. Готував атлета Володимир Захожий.

Троє рівненських марафонців минулого тижня брали участь у різноманітних представницьких стартах. 19-річний Сергій Ющишин на Великдень змагався у Дніпропетровську, де проходив чемпіонат України з бігу по шосе на 20 км. Разом змагалися дорослі, молодь та юніори. У загальному заліку Сергій посів 16 місце, а от серед молоді він був третім. Для Ющишина — це перший старт у цій віковій групі, до цього двічі поспіль він вигравав аналогічні змагання серед юніорів. Про рівень змагань свідчить той факт, що їх переможець встановив новий рекорд України. Готував атлета Володимир Захожий. Інша вихованка цього тренера Світлана Станко змагалася у польському Торуні. Щоправда, вона бігла марафон. 42 км 195 м рівнянка подолала за 2 год. 43 хв. 52 секунди, що було найкращим результатом змагань. Причому спортсменку, яка фінішувала другою, Світлана випередила майже на хвилину. Також біг марафон рівнянин Михайло Іверук. На змаганнях в австрійській столиці Відні він був одинадцятим, пропустивши лише чорношкірих бігунів. Результат Михайла — 2 год. 17 хв. 42 секунди. Тренував спортсмена до змагань Андрій Попеляєв.