![Виділять 10 мільйонів гривень на будівництво дитячої футбольної академії в Рівному](/img/650/vidilyat-10-milyoniv-hriven-na-budivnitstvo-dityac_20221130_4041.jpeg)
Президент народного клубу "Верес" Іван Надєїн розповів про намір інвестувати 10 мільйонів гривень у будівництво дитячої футбольної академії у Рівному.
- Приємно, що "Верес" все частіше згадують в медіа. Також приємно, що нас вважають успішним клубом, який може зробити заставу в судах в 10 мільйонів гривень. Ми дійсно плануємо інвестувати такі кошти. Але на будівництво дитячої академії в Рівному.
Інших додаткових витрат та інвестицій на таку суму не плануємо.
А про дитячу академію в Рівному ми розкажемо детально перед початком другої половини сезону.
Зараз йде планування, складаємо бюджет і готуємо кілька великих проєктів на 2023 рік .