Відкриття дитсадків дозволили тільки в 5 районах, Кульчинська обурена

5041 0

Ми у соцмережах:

Відкриття дитсадків дозволили тільки в 5 районах, Кульчинська обурена

На обласній комісії ТЕБ та НС прийняли рішення про відкриття ДНЗ в Рівненській області, проте тільки в 5 районах. Рівне до переліку не увійшло, як і ряд інших густонаселених міст регіону. Заступниця міського голови Галина Кульчинська обурена цим рішенням.

 Роботу дитсадків дозволили у Дубенському (без м.Дубна), Дубровицькому, Радивилівському, Демидівському та Корецькому районах.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль пояснив це тим, що в цих містах «дозволяє епідситуація».

-          З покращенням епідеміологічної ситуації ми послаблюємо карантинні обмеження. Це виключно управлінське рішення на основі висновків епідеміологів. Рекомендація щодо відкриття при суворому дотриманні карантинних вимог. Епідеміологи прогнозують подальше зменшення навантаженості і захворюваності у цих районах, - пояснив він.

Місцеві комісії ТЕБ та НС мають розглянути питання про роботу дитсадків. Що ж стосується Рівного та інших населених пунктів і районів області, то їм поки не рекомендують відкривати ДНЗ. Заступниця міського голови Галина Кульчинська, яка ініціює роботу ДНЗ в місті в тестовому режимі, обурюється:

-          Ми дуже серйозно підійшли до організації роботи дитсадків у місті, з дотриманням усіх рекомендацій епідеміологів. А тут приймають таке рішення! Завтра засідання міської комісії ТЕБ та НС, де ми мали розглядати це питання. Як же ми маємо тепер поступити? Я, звісно, все одно захищатиму свою позицію: потрібно, щоб у Рівному в тестовому режимі запрацювали дитсадки. Чи може вплинути МОН, яке пікетують, на ситуацію, якщо обласна влада приймає зовсім інші рішення?

Остаточне рішення про відкриття дитсадків Рівного приймуть завтра, 8 липня, на засіданні міської комісії ТЕБ та НС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також