Відкриття токарної майстерні: шлях до успіху для власника технічної професії

1010 0

Ми у соцмережах:

Відкриття токарної майстерні: шлях до успіху для власника технічної професії

Віртуозам токарної справи варто серйозно замислитися про відкриття власної справи. Сьогодні попит на металообробку зі сторони приватних осіб та дрібних підприємців суттєво перевищує пропозицію. Щоб назавжди забути про найману роботу, варто закупити якісне обладнання і владнати організаційні моменти.

Як все організувати

Для початку потрібно заробити стартовий капітал для покриття витрат на початковому етапі. В залежності місця проживання й масштабу планів для старту необхідно 30-50 тисяч гривень. Щоб стартувати без зайвих нервів, ці кошти мають власно зібраними, а не взятими в борг у фінансовій установі. Через невелику кількість клієнтів вчасно віддати кредит може бути складно. Розраховувати на кошти зі сторони варто тільки при умові наявності великої клієнтської бази.

Обладнання

Головний інструмент токара – настільний токарний верстат. Скільки вартуватиме прилад залежить від виробника й функціональності машини. Від кількості додаткових фішок напряму залежить кількість деталей, які можна зробити за допомогою обладнання. На відміну від професійних настільні верстати розраховані на напругу 220В. Це означає що їх можна встановити в будь-якому місці , де є звичайна побутова розетка. Якщо кваліфікація й бюджет дозволяє, краще обрати якісну мультифункціональну модель. Великий асортимент обладнання для металообробки є тут https://abplanalp.ua/.

Локація

Щоб підприємницька діяльність врешті-решт стала прибутковою варто добре подумати про місце відкриття. На перших порах вам доведеться обслуговувати клієнтів, які потрапили до вас випадково. Швидко отримати перше замовлення можна розташувавшись в гаражі в гаражному кооперативі, в контейнері на ринковій площі чи неподалік автосервісу у побутовому приміщенні.

До приміщення має бути підведений водопровід, каналізація, електрична мережа з номінальною напругою 220 В. Всього цього достатньо для функціонування токарного станка і відповідності санітарно-гігієнічним вимогам законодавства.

Юридичні нюанси

Щоб не мати проблем з фіскальною службою, слід оформити статус підприємця. Це не вимагає багато часу й робиться швидко й просто по інструкції державного органу. До речі, не варто делегувати зайняття юридичними моментами попередникам. Так, вони швидко все організують, але попросять за свої послуги чималу суму, що може бути невигідно при невеликому стартовому капіталі, більшу частину якого доведеться витратити на токарні станки, до слова великий вибір яких можна знайти, перейшовши за посиланням https://abplanalp.ua/ru/stanki/tokarnie/.

Прийом на роботу персоналу

Людині, яка відкриває токарський цех, не маючи профільних знань, доведеться витратити чимало часу на пошук кваліфікованого добросовісного робітника. Невелика кількість гідних кандидатів зумовлена падінням престижу робітничих професій, а також схильність її власників до вживання алкогольних напоїв. Пошуки скоріше обвінчаються успіхом, якщо націлити фокус на молодих людей з досвідом роботи більше 3-х років, після останнього звільнення яких минуло принаймні 1,5 роки. Перед підписанням трудового договору варто переконатися на якому обладнанні вони працювали – радянському чи новому.

Токарня – відмінний бізнес для володаря професії або вмілого організатора. Щоб отримати хороші прибутки, варто найняти кваліфікованих робітників, орендувати приміщення й закупити обладнання. Попит на металообробку зробить діло рентабельним, якщо добре розібратися в нюансах і підійти до організації зі всією серйозністю.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також