Відкривають сезон полювання на диких тварин

1269 0

Ми у соцмережах:

Відкривають сезон полювання на диких тварин

У першу неділю листопада на Рівненщині розпочинається сезон полювання на парнокопитних та хутрових диких тварин.

Дні полювання визначають користувачі мисливських угідь відповідно до статті 19 Закону України про мисливські господарства та полювання.

Мисливець зобов’язаний мати при собі посвідчення, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, дозвіл на добування тварин, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. У разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт. Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Полювання на диких парнокопитних здійнюється відповідно до Лімітів використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2019-2020 років, затверджених наказом Мінагрополітики України від 16.05.2019 № 249.

Триватиме сезон полювання до кінця грудня на самців та самок козулі, самок оленя плямистого, самок кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування; до кінця січня – на зайця-русака, самців оленя плямистого, кабана та їх молодняк здатний до самостійного існування; до кінця лютого 2020 року – на лисицю та єнотоподібного собаку.

За порушення правил полювання передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. За дотримання всіх норм в області спілкуватимуть спеціальні рейдові групи.

На сьогодні в Рівненські області зареєстровано 79 користувачів мисливських угідь, повідомляє Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також