Відомий фотохудожник запрошує рівнян на виставку «Погляд з вікна - 20 років»

815 0

Ми у соцмережах:

Відомий фотохудожник запрошує рівнян на виставку «Погляд з вікна - 20 років»

Відомий фотохудожник Олександр Майструк 15 липня відкриває у Міському будинку культури свою ювілейну фотовиставку

- Особливо буду радий бачити усіх тих, хто допомагав, навчав, вірив, надихав, підтримував (морально чи фінансово) в різні часові проміжки мого творчого життя. Перекажіть усім тим, хто так чи інакше, мав відношення до моєї творчої діяльності та мого життя і здоров"я (на жаль не всі контакти маю, а з кимось і втрачено зв"язок) - це Ваше Свято також, бо без усіх Вас, я б не став тим, ким є зараз!  - написав фотохудожник на своїй фейсбук-сторінці. - В експозиції будуть представлені фотороботи в різних напрямках, за 20 років моєї творчої діяльності.

Охочих побачити фотовиставку він чекатиме о 16-й годині у Міському будинку культури (вул. Соборна, 3д).

Олександр Майструк свого часу активно займався спортом, був призером змагань з греко-римської боротьби. Мріяв стати військовим льотчиком та вступив до Київського інституту військово-повітряних сил. Втім після 1-го курсу тяжко захворів. Лікувався у Київському госпіталі, проте хвороба прогресувала, і Олександр не міг самостійно рухатись. Навчання довелося покинути. З вікна своєї квартири він пробував робити фотознімки краєвидів міста та домашніх квітів. 

Перша персональна виставка «Погляд з вікна» пройшла з великим успіхом. 

Олександр Майструк у 2001-му році став членом фотоклубу «Час», у 2002-му році став членом Національної спілки фотохудожників, у 2007-му - отримав звання художника міжнародної федерації фотомистецтва (AFIAP).

Фотохудожник брав участь у десятках міжнародних та національних фотовиставок та салонів, що проходили в Австрії, Бразилії, Польщі, Росії, Румунії, США, Угорщині, Японії та Україні.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також