Відомо, хто керуватиме обласним бюро судмедекспертизи

892 0

Ми у соцмережах:

Відомо, хто керуватиме обласним бюро судмедекспертизи

Сьогодні відбулося два засідання окремої конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади начальника обласного бюро судово-медичної експертизи.

На першому члени комісії розглядали документи тих, хто виявив бажання очолити цей заклад. Свої заяви на участь у конкурсі подало три претенденти: Олександ Возняк, Віктор Крамар та В'ячеслав Ніконов, який нині є виконувачем обов'язків керівника цього закладу.

 

До участі у конкурсі було допущено лише двох кандидатів. Документи Віктора Крамара не відповідають встановленим постановою Кабінету Міністрів України №1094 вимогам для зайняття посади.

 

Олександр Возняк

На наступному засіданні конкурсна комісія проводила співбесіду з кандидатами та заслуховувала їхній переспективний план розвитку закладу.

 

В'ячеслав Ніконов

Пресслужба обласної ради повідомляє: обрання переможця відбувалося за результатами рейтингового голосування. Найбільшу кількість голосів – 5 «за» набрав В'ячеслав Ніконов.

 

Тепер рішення конкурсної комісії буде винесено на розгляд чергового пленарного засідання, яке відбудеться 12 листопада. Після чого голова обласної ради має підписати з ним контракт.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також