Відомо, хто може очолити Острозьку психлікарню

793 0

Ми у соцмережах:

Відомо, хто може очолити Острозьку психлікарню

Сьогодні відбулися два засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу з призначення директора комунального підприємства «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради.

 Бажання очолити медзаклад виявили п’ятеро осіб. Однак, після розкриття пакетів документів, до участі у конкурсі допустили двох: Вадима Бондарчука та Руслана Мозоля. Адже решта претендентів подали неповний перелік необхідних документів.

Під час другого засідання конкурсна комісія заслуховувала обох кандидатів на посаду, їхнє бачення розвитку підприємства. У підсумку, за результатами голосування, переможцем обрано Вадима Бондарчука. За нього проголосували п’ятеро з восьми присутніх членів комісії.
(Вадим Бондарчук)
Три голоси віддали за іншого кандидата – Руслана Мозоля.
(Руслан Мозоль)

Вадим Бондарчук - депутат Острозької міської територіальної громади VIII скликання. У 2004-2019 рр. займався підприємницькою діяльністю. 
Остаточне рішення щодо переможця конкурсу прийматимуть на найближчій сесії обласної ради. Саме від результату голосування депутатів залежить, чи буде підписано з Вадимом Бондарчуком контракт і на який термін.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також