Відомо, хто очолить Рівненську «екстренку»

Підписали новий контракт.

1 хв. читання
 – Кадрове рішення. “Обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Рівненської обласної ради продовжить керувати Андрій Бортнік. Він на цій посаді – 10 років, ми бачимо розвиток ввіреного йому комунального підприємства.

По термінах. У контракті прописано, що діятиме він, доки голова обласної ради не видасть розпорядження про проведення конкурсу згідно з вимогами чинного законодавства, але не пізніше шести місяців після припинення воєнного стану.
По планах. Зі слів Андрія Бортніка, зараз багато зусиль вкладають у навчання працівників і покращення якості надання екстреної меддопомоги. Це життя людей і це неймовірно важливо. Нехай усе вийде, – написав голова облради Андрій Карауш.

 

Поділитися цією статтею