Відшкодували фінансові порушення, які знайшли ревізори в управлінні житлово-комунального господарства Рівного

1129 0

Ми у соцмережах:

фото - УНН

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провело ревізію фінансово-господарської діяльності управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради і виявило фінансових порушень, що призвели до втрат ресурсів, на загальну суму 862,75 тис. грн. Контролем було охоплено період з 1 березня 2016 року по 30 вересня 2018.

Найбільше порушення, яке зафіксували ревізори,  завищення вартості приготування асфальтобетонної суміші на виконання робіт з поточного та капітального ремонту вулиць, прибудинкових територій, проїздів до будинків, пішохідних доріжок та реконструкції перехрестя та скверу, що призвело до завданих міському бюджету збитків майже на 480 тис. гривень.

Ревізіро виявили факти завищення кількості зрізаних дерев КП «Рівненський міський трест зеленого господарства», з яким укладено угоду на виконання робіт з прибирання та утримання у належному санітарному стані зелених зон та зон відпочинку в м. Рівне. Міському бюджету завдано матеріальної шкоди на 208,7 тис. гривень.

Знайшли й низку інших порушень, пов’язаних із капітальним ремонтом житлових будинків та облаштуванням прибудинкових територій тощо.

Станом на сьогодні, всі виявлені ревізорами фінансові порушення на загальну суму 862,75 тис.грн, повністю відшкодовано. Про результати контрольного заходу буде поінформовано орган управління – виконавчий комітет Рівненської міської ради, Рівненську місцеву прокуратуру, УСБУ в Рівненській област, повідомляє прес-служба управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також