Відсвяткували "срібне весілля"

1756 0

Ми у соцмережах:

Відсвяткували

25 років cпільного подружнього життя – срібне весілля відзначило у Млинівському районному відділі ДРАЦС подружжя Олександра та Ірини Бегасів. Такий подарунок-сюрприз для своєї другої половинки вирішив презентувати люблячий чоловік.

Для нас ця подія також є особливо приємною, адже послугою відділу – урочисте відзначення ювілею весілля – скористалася наш працівник. Провідний спеціаліст відділу Ірина працює у нас вже 27 років, – розповіла начальник Млинівського районного відділу ДРАЦС Олена Мотько. – Чуттєві слова подяки за прожитті роки, очі сповнені ніжністю, сльози щастя - такі емоції панували на святі. Ми щиро вітаємо подружжя із срібним весіллям та бажає відсвяткувати золоту та червону річниці.

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксани Сальчук, ювілейне весілля - нова послуга відділів ДРАЦС Рівненської юстиції:

Якщо ви хочете відсвяткувати річницю весілля, але не знаєте як, то в цьому допоможуть працівники відділів ДРАЦС Рівненської області. Вони проведуть обряд ювілейного весілля. Це може бути будь-яка річниця: і перша – "ситцеве весілля", і п’ятдесята – "золоте весілля". 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також