Відтепер депутати міськради Рівного, що перебувають в ЗСУ, можуть повноцінно брати участь у роботі комісій

288 0

Ми у соцмережах:

Відтепер депутати міськради Рівного, що перебувають в ЗСУ, можуть повноцінно брати участь у роботі комісій

На позачерговому засіданні міськради Рівного депутати ухвалили зміни до регламенту та положення про постійні комісії, якими на час воєнного стану запроваджуватиметься практика дистанційного проведення засідань депутатських комісій.

Тобто, ті депутати Рівненської міської ради, які перебувають у ЗСУ, можуть повноцінно брати участь у роботі комісій завдяки відео зв’язку.

Варто зауважити, що нині відразу семеро депутатів Рівненської міської ради служать уЗСУ. Їх відсутність створювали значні незручності у роботі міськради Рівного. Зокрема, під час попереднього розгляду питань не вистачало необхідної кількості присутніх. Тож відтепер рада зможе працювати без збоїв.

Внесення відповідних змін і запровадження дистанційної форми засідань постійних комісій - дуже важлива і потрібна ініціатива. Депутати, які наразі захищають Україну від російських окупантів, раніше не мали змоги бути присутніми на засіданнях постійних комісій. Тепер така можливість у них є, і вони можуть на рівних з іншими міськими обранцями здійснювати свої депутатські повноваження. Переконаний, що зміни, за які ми проголосували, дадуть можливість зробити роботу Рівненської міської ради дієвішою та продуктивнішою. Адже не виникатиме питання відсутності кворуму. Таким чином це дозволить розглянути більше важливих для життя громади питань”, - зазначив секретар ради Віктор Шакирзян.

 

До слова, питання «Про внесення змін до Регламенту Рівненської міської ради восьмого скликання та Положення про постійні комісії підтримали 27 міських обранців.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також