Відзавтра на Рівненщині працюватимуть дитсадки та тільки третина шкіл

1571 0

Ми у соцмережах:

Відзавтра на Рівненщині працюватимуть дитсадки та тільки третина шкіл

Відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ і НС із 23 вересня змінюється формат роботи освітніх закладів.

 Вони працюватимуть офлайн лише за умови наявності хоча б одного щеплення у 80% працівників закладу. Якщо показники вакцинації персоналу у закладі освіти нижчs - установу буде переведено в онлайн-формат роботи.

Про це йшлося на брифінгу Рівненської ОДА.

 - Держава змінила підхід до карантинних обмежень та дозволила роботу закладам, щоб не зупиняти економічний та освітній процес у країні. В галузі освіти спостерігається позитивна тенденція щодо 80% вакцинованих працівників. Якщо минулого тижня цей показник становив 11%, то нині збільшився удвічі та складає вже 25-30%, - наголосив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

Наразі готові працювати в умовах «жовтої» зони у звичному режимі близько третини освітніх закладів.

Як пояснив Сергій Подолін, ситуація із школами та вузами постійно змінюватиметься. Як тільки у навчальному закладі показник вакцинації працівників досягне 80% - всі зможуть повернутися до офлайн-формату роботи. Натомість дитсадки продовжать працювати й далі.

Також місцеві комісії можуть самостійно приймати рішення щодо закриття закладів освіти. У цьому разі оплата праці персоналу становитиме дві третіх заробітної плати.

Більш жорсткі карантинні обмеження стосуватимуться і проведення масових заходів, роботи закладів харчування, розважальної сфери та інші.

Так? згідно з постановою уряду, у «жовтому» рівні епідемічної небезпеки забороняється:

- проводити масові заходи за участю більше 1 особи на 4 кв. м площі будівлі або території;

- заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць; заповненість спортзалів і фітнес-центрів має становити не більше ніж 1 особа на 10 кв. м.


- Бізнес зможе сам обирати: припиняти роботу в умовах погіршення епідемічної ситуації чи вакцинувати працівників та приймати відвідувачів за умови пред'явлення документу про вакцинацію проти COVID-19.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також