![Передача Вифлеємського вогню миру в Свято-Покровському соборі у 2021 році . Фото: Суспільне Рівне](/img/650/vifleemskiy-vohon-miru-pribude-nezabarom-na-rivnen_20231208_7232.jpg)
Традиційну щорічну естафету пластуни розпочнуть 11 грудня у Свято-Покровському кафедральному соборі ПЦУ, повідомляє у Фейсбуці Рівненська округа "Пласту".
Передача Вифлеємського вогню – це традиція скаутів різних країн. Її започаткували у 1986 році австрійці. Саме вони запалюють лампадку у місті, де народився Христос і передають з рук в руки через кордони по всьому світу. Українські пластуни долучилися до цієї естафети початку незалежності, повідомляє Суспільне Рівне.
У 2023 році передача Вифлеємського вогню на Рівненщині розпочнеться у понеділок, 11 грудня. О 17:00 місцеві пластуни внесуть лампадки до Свято-Покровського собору.
- Чекаємо громаду міста та сподіваємося, що цьогоріч вогонь любові та добра не омине жодного українця, щоб кожен зміг відчувати тепло та підтримку, — йдеться у повідомленні Рівненської округи "Пласту".
Вогонь, який символізує мир, любов та добро, передадуть громадам, в лікарні, храми, школи та державні установи.