Виграли в овертаймі

1295 0

«БК-93-ОШВСМ» перемогою в овертаймі відзначив своє повернення до вищої баскетбольної ліги.

Баскетбол «БК-93-ОШВСМ» перемогою в овертаймі відзначив своє повернення до вищої баскетбольної ліги. Першим у сезоні суперником рівнян була івано-франківська «Говерла». Цей клуб має у своєму складі кількох знаних виконавців, а відтак налаштований поборотись за медалі. Насамперед це центровий зі зростом 220 см Роман Гуменюк, який ще у Суперлізі грав за «Пульсар». Ще в третій чверті гри здавалося, що франківцям ніщо не віщує біди. Гості мали відрив у 19 очок. Але рівняни на чолі з досвідченим Анатолієм Дубнюком зробили невелике диво, наздогнали суперника і в додатковий час вирвали перемогу — 82:79. Михайло Переверзій, старший тренер «БК-93-ОШВСМ»: — Хочу привітати вболівальників з початком чемпіонату. Ті, хто завітав на нашу гру, думаю, отримали задоволення від видовищного поєдинку. Хлопці билися до останньої секунди. На повторний матч рівняни налаштуватися не змогли, а тому поступилися з досить великою різницею — 51:91. Наступний поєдинок наші баскетболісти проведуть у неділю у Рівному проти БК «Тернопіль». Це буде матч Кубка України, відбудеться він у спорткомплексі «Водник», початок о 14.00.