Виїзна нічия МФК «Рівне»

1744 0

Міні-футбольний клуб «Рівне» після двох поспіль поразок з рахунком 3:4 грав в Іллічівську проти «Іллічівця». Рівняни протягом зустрічі були попереду. Відкрив рахунок на 12-й хвилині Святослав Кравчук. Господарі на 23-й хвилині відігралися. Проте за 5 хвилин Федір Мельничук знову вивів нашу команду вперед. На жаль, втримати переможний результат рівняни не змогли, вдруге пропустивши на 35-й хвилині. Отож «Іллічівець» — МФК «Рівне» — 2:2.

Міні-футбольний клуб «Рівне» після двох поспіль поразок з рахунком 3:4 грав в Іллічівську проти «Іллічівця». Рівняни протягом зустрічі були попереду. Відкрив рахунок на 12-й хвилині Святослав Кравчук. Господарі на 23-й хвилині відігралися. Проте за 5 хвилин Федір Мельничук знову вивів нашу команду вперед. На жаль, втримати переможний результат рівняни не змогли, вдруге пропустивши на 35-й хвилині. Отож «Іллічівець» — МФК «Рівне» — 2:2. — Гра вийшла дуже напруженою, — розповідає головний тренер МФК «Рівне» Юрій Баховський. — Ми пропустили прикрий перший гол прямим ударом з кутового. Наша команда цілком могла розраховувати на перемогу, але й нічия на виїзді — непоганий результат. Головне, що ми рухаємося у правильному напрямку, молодь з кожним матчем додає. — Тобто після чотирьох стартових матчів можна говорити, що в МФК «Рівне» вимальовується якась гра? — Загалом гра у нас і в попередніх матчах була непоганою. В кожній з двох програних зустрічей ми могли перемогти. Хочеться сподіватися, що з покращенням гри з’явиться й результат. Таким чином, після чотирьох проведених матчів в активі МФК «Рівне» чотири очки (перемога, нічия та дві поразки). У суботу наші міні-футболісти прийматимуть лідера Західної зони столичну команду «Планета-Міст», початок гри о 14.00.