![Вихор пролетів над полями у Рівненському районі (ВІДЕО)](/img/650/vikhor-proletiv-nad-polyami-u-rivnenskomu-rayoni_20220613_8602.jpg)
Його встигли зафільмувати користувачі інстаграм -спільноти Rivne_1283.
Вихор швидко пролетів над полями у селі Зоря, але нічого не зруйнував. Місцеві зазначають, що останнім часом такі природні явища стають частішими і їх лякають.
Вихор швидко пролетів над полями у селі Зоря, але нічого не зруйнував. Місцеві зазначають, що останнім часом такі природні явища стають частішими і їх лякають.
ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686