Вихованці рівненського тренера-кікбоксера на змаганнях у Луцьку вибороли 18 медалей

1808 0

Вчора у Луцьку відбувся чемпіонат Волинської області з кікбоксингу ISKA, в якому взяли участь юнаки та юніори з Волині, Рівненщини та Івано-Франківщини.

Рівненську область представляли вихованці рівненської обласної федерації кікбоксингу «Будокан».

«Будоканчики» здобули 11 золотих, 5 срібних та 2 бронзові медалі. У командному заліку рівняни посіли друге місце, поступившись лише луцькому «Адреналіну».

Зазначимо,  що рівненські спортсмени, які вчора змагалися у Луцьку, - вихованці тренера Віктора Чебана. ISKA – вже четверта версія, в якій перемагають спортсмени цього тренера.

Нещодавно вихованці Віктора Чебана здобули 19 нагород на міжнародних змаганнях у Хорватії.

Сам Віктор Чебан неодноразово перемагав на міжнародних змаганнях з кікбоксингу серед ветеранів.