Викладачка з Луганщини прагне змінити ставлення до переселенців та людей з інвалідністю

858 0

Ми у соцмережах:

Викладачка з Луганщини прагне змінити ставлення до переселенців та людей з інвалідністю

Яна Униченко напередодні дня вчителя, який відзначатиметься у неділю, розповіла у Фейсбуці, як стала викладачкою.

 дитинстві, через діагноз медиків і першу групу інвалідності, дорослі вирішили – у мене немає ніяких перспектив… але я була іншої думки.

На своїй рідній Луганщині я здобула освіту - викладач з образотворчого та декоративного мистецтва. Своє майбутнє я не уявляла без творчості. Коли шість років тому, війна змусила мене покинути рідний дім та переїхати жити на Рівненщину, саме пензлі та фарби допомогли мені адаптуватися до нових умов життя. Усі мої рідні залишились на окупованої території і нині я самотужки знімаю житло, працюю викладачем, займаюсь громадською діяльністю.

Щодня я власним прикладом змінюю ставлення людей до переселенців та людей з інвалідністю. Це важливо. Важливо виховувати у людей толерантність, розуміння, виваженість і такт. Важливо навчати батьків основам виховання дітей з інвалідністю.

Виховання та освіта – це основа успішного майбутнього. І я хотіла б дещо розширити цей процес, адже високий рівень інтелекту дорівнює нулю у людини, яка невпевнена в собі, яка не приймає себе такою, якою вона є.

В освітньому процесі, я прагну приділити увагу і дорослим людям. Окремим пунктом хочу виділити психологічно-моральне виховання, адже наша країна має масу талановитих людей, які через психоемоційну незрілість не можуть розкрити свій потенціал.

Не можу оминути болючу тему для усієї планети – це стан екології. Відношення людей до здоров'я Землі на пряму пов’язане з їхнім власним здоров’ям і це важливо усвідомити і зрозуміти.

Вірю у гармонію зовнішнього світу з внутрішнім станом людини і прагну це донести до кожного. З днем вчителя!

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також