Виконком у Рівному засідатиме в новому залі, бо великий

1125 0

Ми у соцмережах:

Виконком у Рівному засідатиме в новому залі, бо великий

Востаннє Рівненський міськвиконком збирався на засідання наприкінці минулого року в старому складі, але вже під головуванням нового міського голови Олександра Третяка. Після того на сесії Рівненської міської ради затвердили новий склад виконкому — за кількістю майже вдвічі більший. Серед членів виконкому — заступники голови, підприємці, волонтери.

До нового складу виконкому увійшли традиційно міський голова Олександр Третяк та секретар міськради Віктор Шакирзян. А також всі його заступники: Володимир Дяк, Олег Піщанський, Марина Кузмічова, Юрій Поліщук, Ігор Кречкевич.

Увійшли до нового складу і кілька персон, які були в попередньому складі. Це посадовці, які відповідають за важливі сфери життєдіяльності міста. Як-от Сергій Мерчук, начальник управління патрульної поліції, а також Сергій Крук, начальник Головного управління ДСНС України у Рівненській області. Зі «старої гвардії» в списку також керуючий справами виконкому Петро Середюк та Надія Гладкевич, генеральний директор групи компаній «РЕНОМЕ».

Петро Середюк, який керував справами виконкому і при попередньому міському голові Володимиру Хомку, залишився працювати і був обраний членом міськвиконкому

Серед новачків у складі виконкому: староста селища Квасилів Віта Кисільова; начальник Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй; директор ТОВ «Брегін» Андрій Брегін; заступник гендиректора ТОВ «Компанія і Ко» Богдан Гапяк; підприємець Юрій Романенко (власник пивоварні «Фазерс Брювері» та гастропабу «Фазер»); директор ТОВ «Грінекобуд» (фірма-забудовник) Мирослав Черній; підприємець (кав’ярня на колесах) Зураб Кантарія; голова Ради адвокатів області Сергій Удовиченко; помічник-консультант народного депутата Дмитра Соломчука Світлана Дзенік; головний архітектор ПП «Зембудпроект» Роман Семенюк; головний лікар Центральної міської лікарні Євген Кучерук, головний інженер Комунального закладу «Стадіон Авангард» Роман Петролюк; підприємиця і громадська активістка Олена Пінчук; медичний представник ТОВ «СанофіАвентіс Україна» та волонтерка Тетяна Воронцова; голова Спілки рекламодавців області Лілія Кректун; директор ТОВ «PST Україна» Євген Савчук; голова правління благодійної організації «Мережа 100 відсотків життя Рівне» Юрій Лазаревич, керівник ТОВ «МТЦ-СЕРВІС» Віталій Мигулько. Минулий виконком складався з 22 членів.

Коментар

Олександр Третяк, міський голова Рівного:

— Є міста, в яких у складі виконкому по 35-40 осіб, а є, в яких лише 15-17. Коли ми обговорювали питання кількісного складу виконкому, хотіли, щоб у ньому були представлені люди, які знають політику міста і знають, як працює місто, ті, які можуть приймати рішення, щоб місто жило краще. Надійшла також пропозиція, щоб від кожної фракції було по представнику. Ми включили. До складу також увійшли всі заступники міського голови — це норма регламенту. У новому складі виконком засідатиме в сесійній залі.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також