Віктора Шакирзяна підтримала ВО «Свобода»

1222 0

Ми у соцмережах:

Віктора Шакирзяна підтримала ВО «Свобода»

Політична партія “Свобода” закликає підтримати Віктора Шакирзяна у другому турі виборів міського голови Рівного.

Про це офіційно на сторінці Рівненської обласної організації ВО “Свобода”  у соціальній мережі “Фейсбук” повідомили представники партії.

“Перед новообраними депутатами-свободівцями стоїть непросте завдання – втілити нашу програму в життя та врешті витягнути Рівне із дев’яностих років. Вважаємо, що повинні виконати наші першочергові завдання:  розпочати очищення Рівного від корупції, а Усті та Басівкутського озера – від забруднення іншими нечистотами. Ми отримали запевнення  від місцевої політичної сили «Рівне Разом» та її лідера Віктора Шакирзяна і вважаємо, що ефективно спільно втілимо наше бачення розвитку міста”, - йдеться у повідомленні.

Віктор Шакирзян подякував за підтримку представникам політичної партії “Свобода” та запевнив, що проблеми, які існують в місті, буде вирішувати оперативно.  

Наразі політичні партії ВО “Свобода та “Рівне Разом”  працюють над створенням меморандуму про співпрацю, в якому узгодять конкретну дорожню карту змін Рівного на краще.

Також у повідомленні йдеться, що готуючись до місцевих виборів, спільно із мешканцями Рівного, «свободівці» напрацювали власне бачення швидких змін міста на краще та представили його у формі передвиборчої програми міської організації та кандидата на посаду міського голови Олега Осуховського.

Політична агітація


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також