Випускник «водника» усі свята проведе у російському сізо

2165 0

Ми у соцмережах:

Випускник «водника» усі свята проведе у російському сізо

Серед українських моряків, яких захопили в Азовському морі російські спецпризначенці, є випускник Національного університету водного господарства та природокористування. Старший матрос військово-морських сил України Андрій Оприско служив на малому броньованому артилерійському катері «Нікополь».

Веб-сайт НУВГП сьогодні повідомив про те, що Андрій Оприско у 1995 році закінчив УІІВГ за спеціальністю водопостачання, каналізація, раціональне використання та охорона водних ресурсів. Вчився в інституті посередньо, проте школу закінчив із золотою медаллю. Тому і вступав до інституту за результатами співбесіди.

« ….був кращим учнем у класі і Пісоченській школі (Миколаївський район, Львівська область), брав участь у районних олімпіадах з математики, фізики... Обраний старостою старших класів…», − йдеться в його характеристиці. 

Про море мріяв ще зі школи. Хотів вступати в Морську академію, але мати стримала єдиного свого сина. 2016 року Андрій Оприско підписав контракт на службу у ВМС.

Місцевий суд Сімферополя на 60 днів (до 25 січня 2019 р.) арештував кількох українських моряків, серед яких і Андрій Оприско, котрих ФСБ Росії затримали в районі Керченської протоки. Університет і надалі уважно слідкуватиме за долею свого випускника.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також