Вірт втрачає перші очки

1399 0

Старший тренер «Вереса» Юрій Вірт, який замінив на тренерському містку «відпускника» Володимира Мазяра, після двох перемог зіграв унічию.

Верес-1 До домашньої гри з київською «Оболонню» нашу команду готував оновлений тренерський штаб. Богдан Єсип, Роман Пасічніченко та Едуард Столбовий не стали чекати відповіді на запитання, вийде Мазяр з відпустки чи ні, написавши заяви на звільнення. На їхнє місце Юрій Вірт покликав відомого в минулому футболіста Олександра Зотова, а також менш відомих Тараса Гребенюка та Миколу Лапка. З перших хвилин матчу ніщо особливо не віщувало біди. «Верес» мав купу моментів, один з яких реалізував. Гравець «Оболоні» невдало підставив голову, оформивши автогол. Міг забивати «Верес» ще і ще, але м'яч у ворота не йшов. А тут ще й кримський арбітр Олександр Дєдов, який торік засудив рівнян у Ковалівці, знову нагадав про своє існування. Антона Котляра, який вже на кілька метрів заглибився у карний майданчик суперника, завалив захисник. Порушення арбітр зафіксував, а пенальті ні, призначивши штрафний на лінії. Можна скільки завгодно клясти Дєдова, але три очки у цій грі «Верес» мав здобувати. Мав, але не здобув. На 90-й хвилині гравець «Оболоні», причому той самий, що забив у свої, випередив нашого голкіпера Олександра Ільющенкова і переправив головою м'яч у ворота. В усіх шок. Пивовари, які за гру створили один напівмомент, відігралися — 1:1. Верес-2 Тож дебют для оновленого штаба Юрія Вірта вийшов жахливим. Команда не просто зіграла унічию у стовідсотково виграшному матчі, але ще й втратила друге місце, за яке нині веде боротьбу. Тепер нашій команді нічого не залишається, як в суботу брати очки в «Іллічівця». У першому колі у Рівному це вдалося, чому б не спробувати у Маріуполі? Знову на «Авангарді» вболівальники «Верес» побачать у середу, 17 травня, у поєдинку проти півфіналіста Кубка України «Миколаєва».