Висоцький та Лещенко у п`ятницю працюватимуть у Рівному

794 0

Ми у соцмережах:

Тарас Висоцький

У Рівному відбудеться зустріч із заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарасом Висоцьким та уповноваженим із земельних питань Романом Лещенком у рамках програми “Діалоги про Україну”. Обговорюватимуть земельну реформу.

Вона відбудеться у п’ятницю, 8 листопада, о 14.00. Захід пройде за адресою: м. Рівне, проспект Миру 7-а, Федерація профспілок Рівненської області, третій поверх, актова зала.

Роман Лещенко

Під час заходу презентують плани уряду стосовно зміни системи управління земельними ресурсами. Серед головних пріоритетів – дерегуляція з питань землеустрою, реформа Держгеокадастру та всієї системи управління земельними ресурсами; значна передача повноважень з управління землею до ОТГ та місцевих рад; забезпечення фермерів достатнім фінансуванням для купівлі землі та вирішення інших потреб свого розвитку; антирейдерська реформа. 

 

Питання, які будуть обговорені:

складові земельної реформи та строки її проведення;

кроки уряду щодо доступу малих та середніх фермерів  до фінансування;

забезпечення справедливого розподілу державної підтримки серед агровиробників;

боротьба з рейдерством як передумова ефективного розвитку земельних відносин;

передача ОТГ функцій з управління землями;

захист прав власників паїв;

презентація гарячої лінії Уряду та сайту щодо земельної реформи.

Довідка:
Команда президента Володимира Зеленського продовжує програму «Діалоги про Україну». Посадовці Офісу президента, урядовці, народні депутати проводитимуть зустрічі у регіонах країни, під час яких обговорюватимуть з представниками місцевого самоврядування та громадськістю ключові питання розвитку держави. Мета таких зустрічей – безпосередній діалог влади та суспільства, у результаті якого має бути напрацьована спільна позиція та спільні рішення з чутливих і важливих питань.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також