Виставка картин «Легато» відкриється в суботу

605 0

Ми у соцмережах:

Виставка картин «Легато» відкриється в суботу

Охочих її побачити чекатимуть 7 вересня у галереї «Євро-Арт», що на проспекті Миру, 4, у Рівному.

Термін «легато» у музиці – це зв'язне виконання звуків, при якому відбувається плавний перехід одного звука в інший. А «ЛЕГАТО» у понад п’яти десятках експонованих полотен художниць, виконаних у різних техніках, - це спільний жіночий погляд на сучасний світ, сповнений надією, теплом, добрими і світлими помислами.

Виставка картин групи «Художник»,  а це 14 мисткинь, які об’єдналися під керівництвом відомого в Україні живописця Анатолія Іваненка,  продовжує широкомасштабний проект нашої галереї «Євро-Арт» для талановитих». Тетяна Мельник, Вікторія Денисюк, Наталія Пастухова, Ольга Полянська, Лариса Польохіна, Юлія Шутова, Наталія Волосянчук-Грицай, Олена Човпило, Людмила Зейда, Валентина Шустова, Олена Цейко, Ірина Тищук, Наталія Демедюк та Галина Вокальчук представили нам і милий серцю куточок рідного міста, і пейзаж, і звичайно, квіти…  Для талановитих авторок заняття в «Художнику» не просто навчальний процес, а своєрідна філософія життя. Адже саме тут аматорки-художниці, кожна з яких уже зріла особистість у своїй основній професії, навчаються бачити світ крізь призму живопису.

Виставка «ЛЕГАТО» - не перша спільна у цієї групи. Уже неодноразово рівняни бачили їхні роботи у галереї на виставках «Кольоровий простір» (2016 р.), «Не Святі горшки…» (2017 р.) та «Весняний настрій» (2018 р.).

Представлені картини можна придбати. «Євро-Арт» працюватиме у суботу з 11:00 по 19:00.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також