Військова прокуратура домоглася скасування результату електронних торгів по авторемзаводу

1278 0

Ми у соцмережах:

Військова прокуратура домоглася скасування результату електронних торгів по авторемзаводу

Військова прокуратура домоглась в суді скасування результатів електронних торгів з незаконної реалізації державної нерухомості

Господарським судом Рівненської області задоволено позов заступника військового прокурора Рівненського гарнізону та визнано недійсними електронні торги, котрі проведені ще у березні 2016 року з реалізації нерухомого майна державного підприємства «Рівненський автомобільний ремонтний завод».

Зокрема, цим судовим рішенням підтверджено порушення вимог законодавства під час реалізації будівлі під розбирання автомобілів зазначеного підприємства. Йдеться про нерухоме майно загальною площею 324 кв. м., яке розташоване у центральній частині м. Рівного, і реалізоване лише за 442 тис грн, що є значно нижчою середньоринкової вартості нерухомості у вказаному населеному пункті, особливо у центральній його частині.

Суд, підтримавши законність позовних вимог прокуратури, визнав, що вказані електронні торги були проведені з порушенням законодавства і за таких обставин спірне нерухоме майно не могло бути відчуженим з державної власності, повідомила прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також