Військові музиканти підкорили два міста

815 0

Ми у соцмережах:

Військові музиканти підкорили два міста

Спочатку Сарни, а згодом Рівне підкорював оркестр 2 Галицької бригади

Місто Сарни, де розташований підрозділ військової частини 3055 2 Галицької бригади Нацгвардії, вперше зустрічало військовий оркестр бригади. Концерт зібрав повну залу глядачів, які отримали такі яскраві враження, що оркестр запросили виступити на День міста у червні.

Концерт відбувся в рамках туру оркестру західними містами України. Музиканти виступали на сцені міського палацу культури «Залізничник», у фойє якого розмістили виставку спецзасобів нацгвардійців. Послухати їх зібрався повен зал глядачів.

- В цьому місті вперше проходить такий концерт, - розповідає командир сарненського батальйону НГУ старший лейтенант Кирило Ахметшин. - Показником того, наскільки це грандіозна подія для Сарн, є те, що усі запрошені, як о обіцяли, прийшли. Сьогодні в залі присутні і учні сарненських шкіл, в тому числі музичної, і районна та міська адміністрації, і військовослужбовці Збройних сил України. Звичайно ж, на концерт прийшли усі військовослужбовці нашого батальйону, які на той момент не були на чергуванні. Вони очікували цього концерту, мабуть, найбільше.

Оркестрантів вітали гучними оплесками, знімали на відео та фотографували. Вони виконали такі композиції: «Квітнева заметіль», «Там, під замком», «Два кольори», хіти гурту QEEN та інші. Наприкінці концерту зал аплодував стоячи та викликав оркестрантів на біс. А місцева співачка Галина Ковтун заспівала для них автентичних поліських пісень.

Міська голова Сарн Світлана Усик зазначила: «З великою насолодою слухали духовий оркестр 2 Галицької бригади НГУ. Сарненці ще не бачили такого захоплюючого дійства! Ми подивилися на нацгвардію з іншого ракурсу: вона дійсно з народом, вона не тільки охороняє наших громадян, а разом з ними культурно відпочиває і демонструє шедеври своєї творчості. Тому ми з великим задоволенням запросили оркестр приїхати до нас у червні та виступити на день міста».

 У Рівному військовий оркестр виступив на сцені Палацу дітей та молоді.

- Військовий оркестр 2 Галицької бригади НГУ вже вдруге відвідує Рівне, - розповів заступник командира по роботі з особовим складом рівненської частини 2055 НГУ капітан Сергій Осташевський. Ми чекали на них з нетерпінням. Запросили на концерт студентів та викладачів інституту мистецтв при РДГУ, музичного училища, музичних шкіл, а також творчі колективи Рівненського міського Палацу дітей та молоді. На виступі також були присутні наші нацгвардійці. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також