![Військові з Рівненщині розуміють, чому люди бояться мобілізації](/img/650/viyskovi-z-rivnenshchini-rozumiyut-chomu-lyudi-boy_20240806_4758.jpg)
Населення так боїться мобілізації через психологічні причини.
Як сказав полковник ОК «Захід» Олег Домбровський, процес мобілізації під час воєнного стану є своєрідним викликом для людини:
- Потрібно усвідомлювати, що для цивільної людини мобілізація до ЗСУ є викликом. Адже людина з цивільного життя йде у невідомість. Людина має певні сумніви, чи зможе проявити свої лідерські якості у тому чи іншому підрозділі.
Разом із тим, Росія постійно працює над зривом мобілізації в Україні. Ворог постійно розповсюджує усілякі фейки. Все це має єдину мету - дискредитувати українську армію. Звісно, що у нас є проблеми, але ворог намагається їх викривити та роздмухати.
Для того, щоб це виправити, були створені рекрутингові центри, де люди самостійно обирають собі військову спеціальність.