Військовики показали «Камуфльоване кохання»

1330 0

Ми у соцмережах:

Військовики показали «Камуфльоване кохання»

Цей проект закохані пари, які є військовослужбовцями Збройних Сил України, реалізували з нагоди Дня святого Валентина. Творча ідея втілена офіцерами інформаційної агенції Міністерства оборони України (м. Рівне) за сприяння командування ОК «Захід».

Всі військовослужбовці проходять службу у військових частинах та установах Рівненського гарнізону. Чоловіки – офіцери від полковника до старшого лейтенанта, їхні жінки – представниці рядового та сержантського складу військової служби за контрактом.

За умовою фото проекту,  його учасники познайомились та одружились під час виконання військових обов’язків, завдань у зоні АТО (ООС). Кожна із пар у День закоханих отримує незабутні фото на згадку, а у відповідь ділиться з військовими журналістами розповідями про знайомство, перше побачення, весілля, таємниці справжнього «камуфльованого кохання» та своїми побажаннями у цей святковий день.

Мета проекту -  пропагування військової служби у Збройних Силах України, створення сім’ї, справжніх людських цінностей, запоруки стабільності, впевненого майбутнього та демонстрації відкритості оборонного відомства перед суспільством.

Місцем для фотозйомки  було обрано ТРЦ «Злата Плаза», яке керівництво закладу надало військовикамм безкоштовно. Саме тут для рівнян місцеві дизайнери обладнали фотозону з великим серцем та іншими елементами романтичного свята.

Олександр та Юлія Іванови разом вже 18 років поспіль. Закохані до цього часу пам’ятають кожну дрібницю першого знайомства. Осінь, вечір, дружня компанія біля вогнища та пісня «При долині кущ калини» під гітару у виконанні Олександра полонили серце тоді майбутньої дружини. Юля не вважає День закоханих грандіозним святом, бо отримує й подарунки й в інші дні. Проте, чекає на сюрприз і цього разу. Батьки виховують сина Ігоря. Школяр у всьому хоче бути схожий на тата, бо той не чекає якогось окремого приводу приділити належну увагу мамі. Квіти, подарунки, сумісні подорожі – це звичайний план їх військової сім’ї.

Олександр та Олена Шрамко одружені вже 10 років. Виховують донечку Варвару. Пара познайомилась на військовій службі. Вони щасливі, що знайшли один-одного. День закоханих святкують щороку. Ранок цього дня розпочнеться для коханої дружини в ліжку кавою із круасанами, а ввечері, за словами чоловіка, на їх сім’ю чекає святкова вечеря в ресторані та подарунки.

Валентин та Мирослава Хоменко разом вже шість років. Вперше побачились на полігоні, під час військових навчань. Від першої симпатії до одруження у військових минув рік. Вони обоє були заклопотані обов’язком військової служби. Та якось, після здачі заліку із фізичної підготовки, Валентин наважився підійти та запросити дівчину на перше побачення. У Мирослави є син Владислав. Йому 14 років. У Валентина донька Дарина, їй 16, а 7 місяців тому на світ з’явилася їхня спільна дитина - Валерія. Дружина чекає в День закоханих сюрпризу від чоловіка й певна, що він вже щось цікавеньке приготував.


Пара Ігор Макропольський та Ольга Ошурко тільки планує весілля. Хлопець нещодавно освідчився в коханні та певен, що це на все життя. В цей день дівчина чекає від коханого на смачну вечерю, букет хризантем та виконання інших жіночих примх.

Рівняни Микола та Галина - цивільні, випадкові перехожі, які зацікавились таким дійством та залюбки долучились до проекту, підтримавши в такий спосіб військових. Закохані вже п'ятий рік одружені та виховують маленьку донечку.

– Дивлячись на ці щасливі пари в уніформі, виникає відчуття довіри до наших захисників та впевненості в мирному майбутньому нашої держави. Щастя вам, кохання та наснаги, – наголосила Галина.
Підполковник Віктор
Шубец, нформаційна агенція МОУ (м. Рівне).


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також