![Військового з Рівненщини президент України нагородив орденом](/img/650/viyskovoho-z-rivnenshchini-prezident-ukraini-nahor_20221017_2944.jpg)
Орден Богдана Хмельницького III ступеня за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, отримав Дмитро Ніколайчук.
Військовий родом із села Верба, що на Дубенщині. Після 9 класу вступив до Львівського військового ліцею імені Героїв Крут. Односельці пишаються хлопцем і розповідають, що Дмитро з дитинства мріяв стати військовим. Під час виконання бойового завдання отримав поранення. Зараз знаходиться у госпіталі.
- Пишаємось ним і ми. Дякуємо за службу! Швидкого одужання. І до перемоги! - каже начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.